Verksamhets<br>utvecklare

Verksamhets
utvecklare

Avdelning: Kontakt

Publicerat 24 november 2014

H H ej! Vill du komma i kontakt med verksamhetsutvecklaren i ditt distrikt finns de alla här nedan. Vill du kontakta UNF kan du använda våra allmänna kontaktuppgifter.

Telefon: 08-672 60 60

E-post: info@unf.se, eller medlem@unf.se för adressändring och andra medlemsregisterfrågor

Postadress: UNF, Box 12825, 11297 Stockholm

Besöksadress: Gammelgårdsvägen 38, 112 64 Stockholm (se även nedan)

Leveransadress: Gammelgårdsvägen 42, 112 64 Stockholm

 

andreasfrank

Andreas Frank

073 383 83 20, andreas.frank@unf.se

UNF Gävleborg

Kålhagsgatan 4B
802 53 Gävle

Leds av Jonas Larsson

 


Anna Eknor

073 383 83 10, anna.eknor@unf.se

UNF Skåne

Bantorget 5
222 29 Lund

Leds av Lisa Greve/Anna Maria Mårtensson


Daniel Johansson

073 383 83 24, daniel.johansson@unf.se

UNF Norrbotten

Drottninggatan 12
961 35 Boden

Leds av Jonas Larsson


Daniel Pilsäter

073 383 83 27, daniel.pilsater@unf.se

UNF Stockholm

Klara Södra Kyrkogata 20
111 52 Stockholm

Leds av Lisa Greve/Anna Maria Mårtensson


Elin Franzén

073 383 83 12, elin.franzen@unf.se

UNF Uppsala

Bangårdsgatan 13
753 20 Uppsala

Leds av Lisa Greve/Anna Maria Mårtensson


Elisabeth Björefeldt

073 383 83 37, elisabeth@unf.se

UNF Skaraborg

Drottninggatan 13
541 50 Skövde

Leds av Lisa Greve/Anna Maria Mårtensson


Emil Lisell

emil.lisell@unf.se

UNF Dalarna

Ölandsgatan 10 A
791 60 Falun

Leds av Lisa Greve/Anna Maria Mårtensson


Emil Pettersson

073 383 83 21, emil.pettersson@unf.se

UNF Västernorrland,

Linköpingsvägen 7
857 31 Sundsvall

Leds av Lisa Greve/Anna Maria Mårtensson


Isa Ekbrand

073 383 83 14, isa.ekbrand@unf.se

UNF Göteborg & Bohuslän och UNF Älvsborg

Mölndalsvägen 30C
412 63 Göteborg

Leds av Jonas Larsson


Julia Nilsson

073 383 83 16, julia.nilsson@unf.se

UNF Kalmar, UNF Blekinge

Vattentorget 1
352 34 Växjö

Leds av Jonas Larsson


Louise Carlén

073 383 83 17, louise@unf.se

UNF Östergötland, UNF Sörmland och UNF Gotland

Repslagargatan 11
602 25 Norrköping

Leds av Jonas Larsson


Nova Norell

073 383 83 18, nova.norell@unf.se

UNF Örebro, UNF Västmanland och UNF Värmland

Slottsgatan 6
722 11 Västerås

Leds av Jonas Larsson


pontusoskarsson

Pontus Oskarsson

073 383 83 11, pontus.oskarsson@unf.se

UNF Kronoberg

Vattentorget 1
352 34 Växjö

Leds av Jonas Larsson

Pontus är även UNF:s arbetsmiljöombud.


Vendela Hägg Wass

073 383 83 13vendela@unf.se

UNF Jönköping

Barnarpsgatan 39 G
553 16 Jönköping

Leds av Lisa Greve/Anna Maria Mårtensson

UNF:s distrikt

Vill du besöka ett av UNF:s distrikt? Gör det här: