Förbunds<br>styrelse

Förbunds
styrelse

Avdelning: Kontakt

Publicerat 24 november 2014

H H ej, vi är UNF:s förbundsstyrelse. Förbundsstyrelsen leder UNF och ansvarar för förbundets verksamhet. Förbundsstyrelsen ska också se till att kongressens beslut genomförs samt stötta distriktens och föreningarnas engagemang och verksamhet.

Allmänna kontaktuppgifter UNF: Telefon 08-672 60 60 E-post info@unf.se

Vill du sitta i nästa förbundsstyrelse? Eller känner du någon som borde? Kontakta valberedningen.


Filip Nyman

Ordförande

filip.nyman@unf.se

070 546 32 40

 


Jane Segerblom

Ordförande

jane.segerblom@unf.se

076 836 05 85


Johan Fridlund

Kassör

johan.fridlund@unf.se

072 857 06 12


Simon Thörn

Bildningsledare

simon.thorn@unf.se

076 133 66 81

 


Daniel Bergdahl

Sekreterare

daniel.bergdahl@unf.se

073 057 72 49


Jacob Nehrer

Ledamot

jacob.nehrer@unf.se

076 047 54 90

 


Ellen Hjort

Ledamot

ellen.hjort@unf.se

070 353 33 01