Verksamhets-<br>utvecklare

Verksamhets-
utvecklare

Avdelning: Kontakt

Publicerat 24 november 2014

H H ej! Vill du komma i kontakt med verksamhetsutvecklaren i ditt distrikt finns de alla här nedan. Vill du kontakta UNF kan du använda våra allmänna kontaktuppgifter.

Telefon: 08-672 60 60

E-post: info@unf.se, eller medlem@unf.se för adressändring och andra medlemsregisterfrågor

Postadress: UNF, Box 12825, 11297 Stockholm

Besöksadress: Gammelgårdsvägen 38, 112 64 Stockholm (se även nedan)

Leveransadress: Gammelgårdsvägen 42, 112 64 Stockholm


Caroline Zakariasson

073 383 83 37,
caroline.zakariasson@unf.se

UNF Skaraborg

Drottninggatan 13
541 50 Skövde


VAKANT

073 383 83 24

UNF Norrbotten

Sturegatan 10
961 33 Boden


Daniel Pilsäter

073 383 83 27, daniel.pilsater@unf.se

UNF Stockholm

Klara Södra Kyrkogata 20
111 52 Stockholm

 


Daniele Guglielmin

073 383 83 11, daniele.guglielmin@unf.se

UNF Kronoberg

Vattentorget 1
352 34 Växjö

 


Elin Franzén

073 383 83 12, elin.franzen@unf.se

UNF Uppsala

Bangårdsgatan 13
753 20 Uppsala


Emil Lisell

073 383 83 19, emil.lisell@unf.se

UNF Dalarna

Ölandsgatan 10 A
791 60 Falun


Emil Pettersson

073 383 83 21, emil.pettersson@unf.se

UNF Västernorrland,

Linköpingsvägen 7
857 31 Sundsvall

 


Vakant

073 383 83 20,

UNF Gävleborg

Kålhagsgatan 4B
802 53 Gävle

 


Louise Carlén

073 383 83 17, louise@unf.se

UNF Östergötland, UNF Sörmland och UNF Gotland

Norra promenaden 108
602 18 Norrköping


Marica Nilsson

073 383 83 18, marica.nilsson@unf.se

UNF Jämtland

Kyrkgatan 84B
83134 Östersund

 


Vendela Hägg Wass

073 383 83 13vendela@unf.se

UNF Jönköping

Barnarpsgatan 39 G
553 16 Jönköping

UNF:s distrikt

Vill du besöka ett av UNF:s distrikt? Gör det här:

SparaSpara