Verksamhets-<br>utvecklare

Verksamhets-
utvecklare

Avdelning: Kontakt

Publicerat 24 november 2014

H H ej! Vill du komma i kontakt med verksamhetsutvecklaren i ditt distrikt finns de alla här nedan. Vill du kontakta UNF kan du använda våra allmänna kontaktuppgifter.

Telefon: 08-672 60 60

E-post: info@unf.se, eller medlem@unf.se för adressändring och andra medlemsregisterfrågor

Postadress: UNF, Box 12825, 11297 Stockholm

Besöksadress: Gammelgårdsvägen 38, 112 64 Stockholm (se även nedan)

Leveransadress: Gammelgårdsvägen 42, 112 64 Stockholm


Victor Emmoth

073 383 83 24, victor.emmoth@unf.se

UNF Norrbotten

Sturegatan 10
961 33 Boden


Daniel Pilsäter

073 383 83 27, daniel.pilsater@unf.se

UNF Stockholm

Klara Södra Kyrkogata 20
111 52 Stockholm


Elin Franzén

073 383 83 12, elin.franzen@unf.se

UNF Uppsala

Bangårdsgatan 13
753 20 Uppsala


Emil Lisell

073 383 83 19, emil.lisell@unf.se

UNF Dalarna

Ölandsgatan 10 A
791 60 Falun


Studieledig
Emil Pettersson

073 383 83 21, emil.pettersson@unf.se

UNF Västernorrland

Linköpingsvägen 7
857 31 Sundsvall


 

Maryam Movahed

073 383 83 20

UNF Gävleborg

Kålhagsgatan 4B
802 53 Gävle


Bilal Lagoun

073 383 83 18,

UNF Jämtland

Kyrkgatan 84B
83134 Östersund


Vendela Hägg Wass

073 383 83 13vendela@unf.se

UNF Jönköping

Barnarpsgatan 39 G
553 16 Jönköping


Linete Roque Andersson

073 383 83 11, linete@unf.se

UNF Kronoberg

Vattentorget 1
352 34 Växjö


Jenny Grahn

073 383 83 37, jenny.grahn@unf.se

UNF Skaraborg

Drottninggatan 13
541 50 Skövde


Herman Strandh

073 383 83 10, herman@unf.se

Unf Skåne

Bantorget 5,
222 29 Lund

Lokalt anställd av Skåne Distrikt

 

UNF:s distrikt

Vill du besöka ett av UNF:s distrikt? Gör det här:

SparaSpara